KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Informacja z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 5 w dniach 16-25.03.2020r. nie przyjmuje klientów. W sprawach pilnych należy kontaktować się z Poradnią za pośrednictwem poczty elektronicznej kontakt@ppp5.elodz.edu.pl, bezpośrednio z Dyrektorem Poradni Barbarą Łaską pod numerem tel. 604 618 627 lub pracownikami:

Grażyna Podgórska - psycholog g.podgorska@ppp5.elodz.edu.pl

Anna Kabacińska – psycholog a.kabacinska@ppp5.elodz.edu.pl

Aneta Koliczkowska – psycholog a.koliczkowska@ppp5.elodz.edu.pl

Joanna Anforowicz – psycholog a.anforowicz@ppp5.elodz.edu.pl

Marta Cieplucha – psycholog m.cieplucha@ppp5.elodz.edu.pl

Anna Bronowicka – psycholog a.bronowicka@ppp5.elodz.edu.pl

Dominika Buczyńska – psycholog d.buczynska@ppp5.elodz.edu.pl

Dorota Bukowczyk-Marzec – psycholog d.bukowczyk@ppp5.elodz.edu.pl

Jacek Buczyński – psycholog j.buczynski@ppp5.elodz.edu.pl

Barbara Kądziołka – psycholog b.kadziolka@ppp5.elodz.edu.pl

Maciej Kuliberda – pedagog m.kuliberda@ppp5.elodz.edu.pl

Marta Jabłońska – pedagog m.jablonska@ppp5.elodz.edu.pl

Anna Popławska – pedagog a.poplawska@ppp5.elodz.edu.pl

Magdalena Pabijanek – pedagog m.pabijanek@ppp5.elodz.edu.pl

 Beata Szymczak – pedagog b.szymczak@ppp5.elodz.edu.pl

Joanna Kocot – pedagog j.kocot@ppp5.elodz.edu.pl

Barbara Łaska - pedagog b.laska@ppp5.elodz.edu.pl

Edyta Sabicka - pedagog e.sabicka@ppp5.elodz.edu.p

Oliwia Kołodziejska - pedagog o.kolodziejska@ppp5.elodz.edu.pl

Patrycja Pokorska – logopeda p.pokorska@ppp5.elodz.edu.pl

Joanna Wójtowicz - logopeda j.wojtowicz@ppp5.elodz.edu.pl

Agata Socha – logopeda a.socha@ppp5.elodz.edu.pl

Ewa Szafraniec – logopeda e.szafraniec@ppp5.elodz.edu.pl

Anna Podhalicz – logopeda a.podhalicz@ppp5.elodz.edu.pl