Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kącik rodzica

Ważne informacje

Szanowni Rodzice,

informujemy, iż do dnia 10 września 2023 r. należy dostarczyć niezbędne dokumenty celem zapisu dziecka do przedszkola, tj.:

  1. Informację o korzystaniu z usług świadczonych przez przedszkole,
  2. Regulamin wyżywienia,
  3. Potwierdzenie woli przyjęcia,
  4. Oryginał wniosku złożonego w systemie rekrutacyjnym, wraz z załącznikami (oświadczeniami) – dotyczy rodziców/prawnych opiekunów dzieci nowo przyjętych.

Wypełnione i podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych dokumenty należy przekazać do nauczycieli grup lub sekretariatu. Druki można pobrać ze strony (prosimy o druk po obu stronach kartki) lub z sekretariatu.

Brak złożenia skompletowanych dokumentów do 10 września 2023 r. jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu. 

Jednocześnie informujemy, iż w pierwszym dniu, w którym przyprowadzacie Państwo dziecko do przedszkola, należy dostarczyć upoważnienie do odbioru dziecka.


Zebranie

Serdecznie zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 6 września 2023 r. (środa) o godzinie 17.30. Prosimy o zapewnienie opieki dzieciom na czas spotkania.


600 lat Łodzi

Szanowni Państwo,
Łódź ma 600 lat, taka okazja zdarza się tylko raz!
Świętowanie zaczęliśmy już na początku roku i potrwa ono do grudnia, ale kulminacja nastąpi już w tym tygodniu – od 27 do 30 lipca. Ponieważ to właśnie 29 lipca 1423 r. król Władysław Jagiełło nadał Łodzi prawa miejskie.
Na pięciu scenach wystąpią największe gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki oraz najlepsze polskie kabarety. Zapraszam Was na rodzinne pikniki na terenie całego miasta, nie zabraknie atrakcji dla młodszych i starszych, a także sportowych emocji. Na ulicy Piotrkowskiej będzie z kolei czekało przeszło 100 różnych atrakcji. W programie znajdziecie też ponad 150 różnych wycieczek do ciekawych miejsc, często niedostępnych na co dzień. Spacery będą okazją do zobaczenia, jak zmieniła się Łódź w ciągu ostatnich lat. Dla komfortu podróżowania przez cały weekend komunikacja miejska będzie darmowa, uruchomimy specjalną linię, a turystyczne double-deckery będą jeździły dwa razy częściej.
Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na dedykowanej urodzinom stronie internetowej lodz.pl/600. Zapraszam do wspólnego świętowania!
Do zobaczenia!
Hanna Zdanowska
Prezydent Miasta Łodzi

Plakat promujący obchody 600 lecia Łodzi


Zmiana opłat

Szanowni Państwo,

od 1 stycznia 2023 r. ulegają zmianie opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu i żywienie. Prosimy o podpisanie regulaminu wyżywienia i oddanie do sekretariatu. Można go pobrać ze strony internetowej lub z sekretariatu przedszkola.

Zmiana opłat za pobyt dziecka w przedszkolu

Regulamin korzystania z wyżywienia


Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, że w dniu 29 października 2021r. Pani Krystyna Milcarz, nauczycielka grupy Trole, oraz Pani Grażyna Małachowska, była dyrektor naszego przedszkola, wzięły udział w konsultacjach na temat wdrożenia założeń edukacji włączającej w Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży.

Zdjęcie przedstawiające dwie kobiety i mężczyznę siedzących przy stole konferencyjnym.Siedem kobiet i dwóch mężczyzn stojących w półkolu na tle budynku Kancelarii Sejmu.


Szanowni Państwo
Zachęcamy do zarejestrowania się w systemie Karty Łodzianina i korzystania z atrakcyjnych zniżek i rabatów. Karta Łodzianina to forma podziękowania dla wszystkich, którzy rozliczają się z podatków w Łodzi. Mieszkańcy miasta mogą także wziąć udział w loterii podatkowej.

Karta Łodzianina

Dzięki Karcie Łodzianina mogą Państwo skorzystać z ponad 100 rabatów i bonusów. Zniżki najczęściej wynoszą 20 procent, a w projekcie biorą udział już miejskie lodowiska, baseny, Aquapark Fala, EC 1 oraz łódzcy restauratorzy i prywatne przedsiębiorstwa. Są wśród nich między innymi kina, sklepy, firmy usługowe oraz korporacje taksówkarskie.
Po wypełnieniu specjalnego formularza dostaną ją osoby, które rozliczają PIT w Łodzi (także emeryci i renciści), studenci łódzkich uczelni, osoby zarejestrowane jako bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łodzi oraz pełnoletni uczniowie szkół średnich.
Więcej na www.lodz.pl/karta


Łódź przeciw przemocy

Szanowni Rodzice

Epidemia koronawirusa oraz związany z nim przymus odosobnienia zintensyfikowały zjawisko przemocy domowej. Sprawcy przemocy czują się bardziej bezkarni, bo możliwości bezpośredniej pomocy osobom doświadczającym krzywdy są ograniczone. Dlatego, dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia i konkretnych działań, Miasto Łódź uruchomiło kampanię informacyjną Łódź Przeciw Przemocy. Na stronie Urzędu Miasta znajdziecie Państwo informacje o tym gdzie szukać pomocy w tym szczególnie trudnym dla wszystkich czasie.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę opracowała procedury podejmowania interwencji w sprawie dziecka krzywdzonego w okresie epidemii.

Plakat akcji Łódź przeciw przemocy z interwencyjnym numerem telefonu 800112800