Informacja Administratora

Kącik rodzica

Ważna informacja

Przypominamy, że Rodzice/prawni opiekunowie dzieci uczęszczających do przedszkola w roku szkolnym 2022/2023 mają obowiązek podpisania informacji dotyczącej zasad korzystania z usług świadczonych przez przedszkole oraz regulaminu wyżywienia w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu nie później jednak niż do 10 września 2022r. Dokumenty można pobrać ze strony lub w sekretariacie przedszkola.

Informacja dotycząca zasad korzystania z usług świadczonych przez przedszkole

Regulamin wyżywienia

Upoważnienie do odbioru dziecka

Terminy zebrań organizacyjnych:

grupa Elfy - 6 września 2022 o godzinie 17.00

grupa Świetliki - 6 września 2022 o godzinie 17.30

grupa Skrzaty - 5 września 2022 o godzinie 16.30

grupa Trole - 5 września 2022 o godzinie 16.30

grupa Chochliki - 5 września 2022 o godzinie 16.30

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, że w dniu 29 października 2021r. Pani Krystyna Milcarz, nauczycielka grupy Trole, oraz Pani Grażyna Małachowska, była dyrektor naszego przedszkola, wzięły udział w konsultacjach na temat wdrożenia założeń edukacji włączającej w Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży.

Zdjęcie przedstawiające dwie kobiety i mężczyznę siedzących przy stole konferencyjnym.Siedem kobiet i dwóch mężczyzn stojących w półkolu na tle budynku Kancelarii Sejmu.

Szanowni Państwo
Zachęcamy do zarejestrowania się w systemie Karty Łodzianina i korzystania z atrakcyjnych zniżek i rabatów. Karta Łodzianina to forma podziękowania dla wszystkich, którzy rozliczają się z podatków w Łodzi. Mieszkańcy miasta mogą także wziąć udział w loterii podatkowej.

Karta Łodzianina

Dzięki Karcie Łodzianina mogą Państwo skorzystać z ponad 100 rabatów i bonusów. Zniżki najczęściej wynoszą 20 procent, a w projekcie biorą udział już miejskie lodowiska, baseny, Aquapark Fala, EC 1 oraz łódzcy restauratorzy i prywatne przedsiębiorstwa. Są wśród nich między innymi kina, sklepy, firmy usługowe oraz korporacje taksówkarskie.
Po wypełnieniu specjalnego formularza dostaną ją osoby, które rozliczają PIT w Łodzi (także emeryci i renciści), studenci łódzkich uczelni, osoby zarejestrowane jako bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łodzi oraz pełnoletni uczniowie szkół średnich.
Więcej na www.lodz.pl/karta

Łódź przeciw przemocy

Szanowni Rodzice

Epidemia koronawirusa oraz związany z nim przymus odosobnienia zintensyfikowały zjawisko przemocy domowej. Sprawcy przemocy czują się bardziej bezkarni, bo możliwości bezpośredniej pomocy osobom doświadczającym krzywdy są ograniczone. Dlatego, dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia i konkretnych działań, Miasto Łódź uruchomiło kampanię informacyjną Łódź Przeciw Przemocy. Na stronie Urzędu Miasta znajdziecie Państwo informacje o tym gdzie szukać pomocy w tym szczególnie trudnym dla wszystkich czasie.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę opracowała procedury podejmowania interwencji w sprawie dziecka krzywdzonego w okresie epidemii.

Plakat akcji Łódź przeciw przemocy z interwencyjnym numerem telefonu 800112800