Informacja Administratora

Kącik rodzica

Szanowni Rodzice

Przypominamy, że od 01.01.2022r. uległ zmianie REGULAMIN KORZYSTANIA Z WYŻYWIENIA, w związku ze zmianą stawki żywieniowej oraz zmianą numeru konta do dokonywania opłat. Prosimy, tych z Państwa, którzy do tej pory nie dostarczyli ww. Regulaminu, o zapoznanie się z jego treścią, złożenie podpisów i dostarczenie do Przedszkola. Regulamin wyżywienia można pobrać ze strony lub w wersji papierowej z Przedszkola.

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, że w dniu 29 października 2021r. Pani Krystyna Milcarz, nauczycielka grupy Trole, oraz Pani Grażyna Małachowska, była dyrektor naszego przedszkola, wzięły udział w konsultacjach na temat wdrożenia założeń edukacji włączającej w Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży.

Zdjęcie przedstawiające dwie kobiety i mężczyznę siedzących przy stole konferencyjnym.Siedem kobiet i dwóch mężczyzn stojących w półkolu na tle budynku Kancelarii Sejmu.

Szanowni Państwo
Zachęcamy do zarejestrowania się w systemie Karty Łodzianina i korzystania z atrakcyjnych zniżek i rabatów. Karta Łodzianina to forma podziękowania dla wszystkich, którzy rozliczają się z podatków w Łodzi. Mieszkańcy miasta mogą także wziąć udział w loterii podatkowej.

Karta Łodzianina

Dzięki Karcie Łodzianina mogą Państwo skorzystać z ponad 100 rabatów i bonusów. Zniżki najczęściej wynoszą 20 procent, a w projekcie biorą udział już miejskie lodowiska, baseny, Aquapark Fala, EC 1 oraz łódzcy restauratorzy i prywatne przedsiębiorstwa. Są wśród nich między innymi kina, sklepy, firmy usługowe oraz korporacje taksówkarskie.
Po wypełnieniu specjalnego formularza dostaną ją osoby, które rozliczają PIT w Łodzi (także emeryci i renciści), studenci łódzkich uczelni, osoby zarejestrowane jako bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łodzi oraz pełnoletni uczniowie szkół średnich.
Więcej na www.lodz.pl/karta

Łódź przeciw przemocy

Szanowni Rodzice

Epidemia koronawirusa oraz związany z nim przymus odosobnienia zintensyfikowały zjawisko przemocy domowej. Sprawcy przemocy czują się bardziej bezkarni, bo możliwości bezpośredniej pomocy osobom doświadczającym krzywdy są ograniczone. Dlatego, dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia i konkretnych działań, Miasto Łódź uruchomiło kampanię informacyjną Łódź Przeciw Przemocy. Na stronie Urzędu Miasta znajdziecie Państwo informacje o tym gdzie szukać pomocy w tym szczególnie trudnym dla wszystkich czasie.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę opracowała procedury podejmowania interwencji w sprawie dziecka krzywdzonego w okresie epidemii.

Plakat akcji Łódź przeciw przemocy z interwencyjnym numerem telefonu 800112800