Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Plan daltoński w domu - tydzień drugi

Wciąż nie możemy wrócić do przedszkola z powodu zawieszenia zajęć dydaktycznych. W związku z tym kolejne zadania do samodzielnego wykonania robimy w domu. W tym tygodniu dostaliśmy takie:

  1. Zrób nową tablicę zadań. Postaraj się wykonać ją samodzielnie. Jeśli napotkasz trudności, poproś o pomoc rodziców lub starsze rodzeństwo. Zaplanuj wykonanie zadań i przyklej oznaczenia.
  2. Przelewanie wody. Przygotuj dwa naczynia i łyżeczkę. Do jednego wlewamy wodę a następnie za pomocą łyżeczki przelewamy wodę do drugiego naczynia. Przelanej wody nie marnuj – wykorzystaj ją np. do podlewania kwiatów.
  3. Przygotuj samodzielnie lub z pomocą rodzeństwa/rodziców zdrowy posiłek. Może to być deser, śniadanie, kolacja.
  4. Przygotuj herb własnej rodziny. Możesz go narysować, namalować, wykleić. Przypominam, że herb to taki znak rozpoznawczy. Pomyśl co jest takim znakiem rozpoznawczym Waszej rodziny. Może to być coś co kojarzy się z Waszym nazwiskiem (np. w mojej rodzinie mówimy czasem o sobie „gruszeczki”, więc moglibyśmy narysować w herbie gruszkę). Może to być jakaś Wasza ulubiona wspólna zabawa czy piosenka, którą zawsze śpiewacie.
  5. Przetwórz rolkę po papierze toaletowym. Możesz zrobić z niej samochodzik, lunetę, zwierzątko. Co tylko chcesz. Jeśli masz więcej rolek, możesz je połączyć i wykorzystać kilka w jednej pracy.