Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs "Moja książka kucharska"

Zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie plastyczno-kulinarnym "Moja książka kucharska".

Cele konkursu:

1. Dostarczenie wiedzy na temat zdrowego odżywiania.
2. Doskonalenie sprawności manualnej.
3. Stwarzanie warunków sprzyjających wspólnej, rodzinnej zabawie.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs realizowany jest w ramach ogólnopolskiego projektu "Fantazje Kulinarne" dla dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 152 i ich rodziców.
2. Zadaniem uczestników jest przygotowanie przepisów na danie główne i deser wraz z ilustracjami potraw wykonanymi przez dzieci.
3. Technika wykonania prac jest dowolna (ilustracje mogą być rysowane, malowane, wyklejane itp.).
4. Każdy uczestnik zgłasza 2 przepisy (danie główne i deser).
5. Prace należy sfotografować i przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres gaszynska.patrycja@gmail.com do 12 marca 2021r.
6. Z przesłanych prac Rada Dziecięca wyłoni 2 przepisy (danie główne i deser), które zostaną zamieszczone w ogólnopolskiej książce kucharskiej, gdzie znajdą się przepisy dzieci ze wszystkich przedszkoli biorących udział w projekcie "Fantazje Kulinarne".
7. Dodatkowo powstanie "Przedszkolna książka kucharska" ze wszystkimi nadesłanymi przepisami i zostanie zamieszczona na stronie internetowej naszego przedszkola.
8. Autorzy wszystkich prac dostaną dyplomy i drobne upominki.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Patrycja Gaszyńska gaszynska.patrycja@gmail.com